Kwatera "MOTYLEK II"

    

         
Kwatera "MOTYLEK II"


Kwatera "MOTYLEK II" w Truplu, to lokal na poddaszu domku, składający się z 2 pokoi (sypialnia z dwuosobowym łóżkiem i pokoiku z dwoma tapczanami) + łazienka + taras.
Poza tym goście mają swobodny dostęp do części dziennej domku, tj. komfortowo wyposażona kuchnia, salon z bogatym sprzętem TV oraz jadalnia z kominkiem.

- bezprzewodowy intrnet wi-fi

Poddasze jest wynajmowane jako całość. Cena 180 zł za całość (4 osoby) 4x45 zł/osobę podlega negocjacji w przypadku mniejszej ilości gości. Płatność po przyjeździe z góry za cały czas pobytu. Wystawiamy faktury Vat.

Goście mają swobodę korzystania z atrakcji na działce, tj. altanki biesiadne, grill, ognisko, gra w piłkę nożną (bramka), gra w koszykówkę (kosz do gry), plac zabaw dla dzieci (trampolina, basen, zjeżdżalnia, piaskownica, domek do zabawy, pojazdy dla dzieci - jeździki, traktorek, rowerki), w garażu są też "piłkarzyki" i rower stacjonarny.
Ustępniamy naszym gościom rowery i łódkę wyposażoną w koło ratunkowe i kapoki. 

Cała posesja jest ogrodzona z wygodnym parkingiem.

Uwaga:
- doba hotelowa od 14 do 12 następnego dnia, 
- kwaterę wynajmujemy na min. 2 dni
- obowiązuje zakaz palenia poapierosów w budynku

Zwierzęta:
- po wcześniejszym uzgodnieniu
- opłata za czworonoga 5 zł/dobę
- zwierzątko załatwia się poza posesją

Naszą ofertę kierujemy głównie do rodzin z dziećmi. Nasz "Trupelek" jest wspaniałym miejscem na spędzanie rodzinnych wakacji, ferii i każdej wolnej chwili o każdej porze roku. Spacery po lesie, wyprawy łódką, rowerami, plaża, wieczory przy ognisku, wspólna zabawa z dziećmi na działce, to wszystko sprzyja zacieśnianiu więzi rodzinnych..... POLECAMY!!!!!!


ZAPRASZAMY

Nina i Bogdan Motylińscy


Pokój - sypialnia z podwójnym łóżkiem i wyjściem na ogromny teras (taras w budowie, będzie gotowy na sezon letni)

    

Pokoik z 2 łóżkami:

  

Korytarz i łazienka do wyłącznej dyspozycji gości:

    

Część dzienna: